Bosch

Bosch markası çatısı altında Bosch Security , Bina Teknolojileri faaliyetleriyle insanlara yaşamak, çalışmak için güvenlik ve iletişim çözümlemekten daha fazlasını sunuyor. Bosch markası partneri olan MSK Global , Bosch Bina Teknolojileri bölümü “Sistem Entegrasyonu ve Ürün İş Kolu” olarak iki iş kolunda faaliyet gösteriyor. Toplam sekiz ülkede faaliyet gösteren ‘Sistem Entegrasyonu’ birimi ticari binalara yönelik entegre çözümler sağlarken, ileride ‘Bosch Security and Safety Systems’ olarak anılacak ‘Ürün İş Kolu’ küresel olarak tüm dünyada faaliyet gösteriyor.
MSK Global faaliyet gösterdiği ülkelerde katma değerli projelerde Bosch markası ile Kamera ve güvenlik sistemleri çatısında, Yangın algılama, Acil anons ve geçiş kontrol sistemlerinde uzman ekibiyle hizmetinizde.
Ürün İş Kolu olarak geçen hizmetler ve ürünler ;
Video Gözetim Sistemleri, Hırsız Alarm Sistemleri, Yangın Alarm ve Sesli Alarm Sistemleriyle birlikte Kartlı Geçiş ve Bina Yönetim Sistemleri üreticisi olan Bosch Bina Teknolojileri, Profesyonel Ses ve Konferans Sistemleriyle de hakimiyetini genişletiyor. Nesnelerin internet ile geçireceği dönüşüm sürecini etkili olarak şekillendirebilmek amacıyla yapılan bu kapsayıcı hamle, Bosch’un rekabetçi yanını da güçlendiriyor. MSK Global müşteri temsilcinizde Bosch ürünleri ile ilgili rekabetçi ve en iyi fiyatları alabilirsiniz.

9 sonuçtan 1-8 arası gösteriliyor

9 sonuçtan 1-8 arası gösteriliyor