Samsung Hanwha Techwin

samsung wisenet Q IP kamera

Samsung Hanwha Techwin güvenlik kamerası markasıdır.
Samsung Techwin ve kardeş şirketi Samsung Electronics , Ekim 2009’da, 2010 yılında Samsung Electronics CCTV kamera bölümünün Samsung Techwin’in CCTV kamera bölümü ile birleştirileceğini duyurdu. Son yıllarda her iki şirket de bazı teknolojik temelleri paylaşan ancak birçok yönden farklılık gösteren (uyumsuz PTZ kontrol protokolleri dahil) dizilerle CCTV pazarına çıktı ve birçok pazarda örtüşen dağıtım kanallarıyla doğrudan rakiplerdi. Uzmanlık literatüründe yeni şirketin Samsung Security adı altında görüneceğine dair daha önceki bazı spekülasyonlar bulunsa da, resmi duyuru, Samsung Electronics’in CCTV bölümünün Samsung Techwin’e devredileceğini belirtti. Şubat 2014’te Samsung Techwin, Uluslararası Güvenlik, Güvenlik ve Yangın Fuarı’nda (SICUR) dikey pazarlar için yeni IP kamera portföyünü sundu.
Aralık 2014’te Samsung Electronics, güvenlik bölümü Samsung Techwin’deki holding hissesini Güney Koreli Hanwha Group’a sattığını duyurdu . Samsung güvenlik kamerası markası aslında artık Hanwha Techwin adıyla satılmaktadır.

Hanwha, 29 Haziran 2015’te devralmayı tamamladı ve Hanwha Techwin olarak yeniden adlandırdı.  Mart 2016’da Samsung Techwin America, kurumsal adını Hanwha Techwin America olarak değiştireceğini duyurdu.
Hanwha Techwin, 2017 yılında SMT alma ve yerleştirme makinesi işini Hanwha Precision Machinery olarak ayrıldı.
Samsung Wisenet Hanwha Türkiye yetkili Resmi partner MSK Global’den özel projeleriniz için fiyat alabilirsiniz.

25 sonuçtan 1-8 arası gösteriliyor

25 sonuçtan 1-8 arası gösteriliyor